O Firmě

Josef Pomkla – JOPOS

Adresa provozovny a servisu:

Josef POMKLA – JOPOS                                                       
Slovenská 6565                                                                       
760 01 Zlín                                                                               
Informace o produktech a službách na tel. 603 217 400

Sídlo firmy:

Josef POMKLA – JOPOS                                                       
Jílová 4580                                                                       
760 05 Zlín                                             

Několik slov k činnosti soukromé firmy JOPOS

Jedná se kapitálově o stoprocentní českou firmu. Zástupci firmy JOPOS se již od roku 1990 zabývají prodejem a servisem elektronických registračních pokladen OMRON, CHD a EURO a inteligentních pokladních systémů jak klasických tak na bázi PC – POS.

Filozofie naší firmy spočívá v komplexní realizaci dodávky maloobchodních prodejen, supermarketů, obchodních domů, velkoobchodů, skladů, restaurací a hotelů podle požadavků zákazníka „vybavení na klíč“.

Vzhledem k Vaší činnosti si Vám dovolujeme touto cestou zaslat naši nabídku ke spolupráci a upozornit na nové možnosti spolupráce s naší firmou.

Zákazníkům naší firmy nabízíme:

 • elektronické pokladny a pokladní systémy CHD, EURO, včetně spotřebního materiálu
 • inteligentní počítačové pokladní terminály POS nebo i pouze upravené PC včetně spotřebního materiálu
 • komplexní programové vybavení pro obchody, supermarkety, restaurace i hotely
 • elektronické digitální váhy CAS, DIGI, SOEHNLE
 • záložní zdroje UPS VICTRON, APS
 • etiketovací kleště a etikety
 • snímače čárového kódu SYMBOL, METROLOGIC, ZEBEREX
 • inteligentní přenosné terminály SYMBOL, HONEYWELL
 • tiskárny čárového kódu DATAMAX O´NEIL
 • široký sortiment výpočetní techniky
 • pokladní boxy od jednoduchých pokladních boxů až po komfortní pokladní boxy
 • drátěný a regálový program na vybavení prodejen
 • chladící a mrazící technika, nářezové stroje, velkou škálu doplňků pro vybavení prodejen, hotelů i restaurací

Hlavním těžištěm naší aktivity jsou inteligentní pokladní sítě a vyšší pokladní systémy.

S pokladními systémy JOPOS se můžete setkat při nákupech například v takových prodejnách jako jsou podnikové prodejny společnosti Svoboda a Březík pečivo s.r.o.. Zástupci firmy JOPOS byly účastni i při zrodu a zavádění pokladního systému s pokladnami OMRON pro podnikové prodejny firem Novesta s.r.o., Svit a.s. a Barum – Continental spol. s r.o. V mnoha dalších aplikacích se firma JOPOS podílela na dodávce HW a SW jako subdodavatel.

Od roku 1994 se firma JOPOS specializovala na velkokapacitní prodejny – Supermarkety. Největší instalace tohoto druhu byly firmou JOPOS prováděny pro obchodní společnosti Kappel a.s., Květ s.r.o. v Praze. V těchto prodejnách byla dokonce provedena instalace systémových váh DIBAL v takovém rozsahu, že v době realizace se jednalo o největší instalaci těchto systémových váh ve střední Evropě.

Náš informační systém je schopen řídit pokladní systém jak velkých prodejen osazených řádově 20 až 30 pokladnami, tak malé systémy v malé prodejně řekněme s jednou nebo dvěma pokladnami. Informační systém JOPOS je velmi tvárný a přizpůsobitelný jakékoliv prodejní problematice. Vzhledem k této výborné vlastnosti jsou systémy dodávány a také provozovány v prodejnách potravin, masa a masných výrobků, drogeriích, prodejnách barev – laků, textilu, obuvi, prodejnách technického zboží. Díky zabudovanému systému norem – specifikaci spotřeby – je provozován v bistrech, restauracích i hotelových provozech. U všech systému lze využívat prodej zboží za pomoci čárového kódu a to jak standardního tak interního včetně cenového a váženého.

Věříme, že Vás naše nabídka ke spolupráci zaujme a rozhodnete se pro navázání úspěšné obchodní spolupráce, která povede nejen k Vaší spokojenosti, ale hlavně k získávání nové aktivity a nových spokojených zákazníků.

Pevně věříme, že i Vy budete patřit mezi naše spokojené obchodní partnery, kteří se přesvědčí o kvalitě dodávaných systémů a zodpovědné práci našich techniků.

Pokladní systémy